Urząd Miasta i Gminy Jelcz Laskowice wpiera Fundację Ewy Naworol

indeksMiło nam poinformować, iż Fundacja Ewy Naworol otrzymała wsparcie finansowe od Urzędu Miasta i Gminy Jelcz Laskowice.

Trzy lata temu właśnie w Jelczu Laskowicach powstała nasza organizacja. Do dziś odwiedziliśmy prawie 200 miejscowości  w kraju i przeszkoliliśmy bardzo wielu uczniów i przedszkolaków. W ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,My Nie Gryziemy” udział wzięło kilkadziesiąt partnerów, którzy wspierali merytorycznie nasze eventy. Dzięki sponsorom mogliśmy kontynuować trasę i wprowadzać nowe projekty.

Uzyskując wsparcie finansowe od Urzędu Miasta i Gminy Jelcz Laskowice  możemy opracować nowe, lepsze książeczki edukacyjne, które wręczamy uczestnikom naszych szkoleń.

Jesteśmy dumni, że uzyskaliśmy poparcie naszych działań. Daje nam do siły do kolejnych postępów.

Gmina Jelcz Laskowice słynie z przepięknych stawów, nad którymi podczas okresu wiosenno-letniego wypoczywają mieszkańcy okolicznych miejscowości. Nie brakuje również wczasowiczów przybywających do nas z daleka i chcących wypocząć w zaciszu rozległych lasów.

Organizowane w Jelczu Laskowicach i okolicznych miejscowościach imprezy i wydarzenia przyciągają wielu zainteresowanych. Co roku odbywają się tu koncerty znanych w całym kraju jak i miejscowych zespołów.

Mieszkańcy czerpią energię nie tylko wśród lasów drzew, ale też z 450 – letniego dębu, zwycięzcy krajowej edycji konkursu Drzewo Roku 2014.

Dąb Słowianin z Dębiny zwyciężył w konkursie Drzewo Roku 2014  stając się reprezentantem Polski w konkursie Europejskie Drzewo Roku 2015.

Zapraszamy do odwiedzin naszego regionu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.