Przekonaj się jak stawić czoła agresywnemu dobermanowi – zajęcia z wykorzystaniem VR*

Wirtualna rzeczywistość to kolejna, wzbogacająca naszą ofertę nowość. Wychodzimy naprzeciw nowym technologiom i wykorzystujemy je do organizowania skutecznych szkoleń oraz podnosimy poziom bezpieczeństwa.

Wyobraź sobie, że jesteś w parku. Wokół nie ma nikogo, a kilkanaście metrów od Ciebie stoi pies. Znasz już mowę jego ciała i widzisz, że Cię obserwuje. Warczy. Co robisz?

Dzięki technologii VR, którą dysponujemy jesteśmy w stanie skutecznie pokazać młodzieży realne zagrożenie, jakie stanowi agresywny pies. Zajęcia z wykorzystaniem tej nowinki technologicznej zaczynają cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem wśród starszych uczestników szkoleń, ponieważ bazują na obrazie rzeczywistości. Zależy nam na tym, żeby po naszym szkoleniu młodzi ludzie umieli zachować się zgodnie z wiedzą jaką z niego wyniosą i nie zachowają się instynktownie. VR to narzędzie, które pozwala na wykorzystanie tej wiedzy w bezpiecznych warunkach.

*Zajęcia z wykorzystaniem modernistycznego sprzętu do wirtualnej rzeczywistości przeprowadzamy tylko u osób, które ukończyły 13 rok życia, związane jest to z odgórnymi zaleceniami producenta.