Odwiedziliśmy Błonia Krakowskie

20160514_12541514 maja Fundacja Ewy Naworol, na zaproszenie Fundacji Nauki i Kultury, odwiedziła Błonia Krakowskie. Jedyny w Krakowie Rodzinny Piknik Zwierzaka, mimo braku słońca przyciągnął tłumy miłośników zwierząt.

Zostały przygotowane liczne atrakcje tematyczne związane ze zwierzętami. Szczególny nacisk położony został na wszelkie istotne kwestie dla osób posiadających zwierzęta domowe. Oprócz weterynarzy, behawiorystów, rehabilitantów nie zabrakło naszej Fundacji. Amerykański Truck przyciągał wzrokiem niemalże każdego uczestnika Pikniku. Naszą salę edukacyjną odwiedzały rodziny z dziećmi i swoimi czworonożnymi pupilami. Dzieci z zaciekawieniem oglądały film i słuchały wolontariuszy, ucząc się bezpieczeństwa w obcowaniu ze zwierzętami oraz mowy ich ciała. Rodzicom przybliżyliśmy temat odpowiedzialnej opieki nad psami oraz żywienia.

Nie tylko dzieciom spodobała się nasza sala edukacyjno-multimedialna, nasi czworonożni goście czuli się u nas jak w domu 🙂

Obecność Naszej Fundacji na Pikniku zwróciła uwagę również tych, dla których ważna jest profilaktyka. Do Krakowa wrócimy już po wakacjach. Przyjedziemy na zaproszenie kilku szkół z Ogólnopolską Akcją „My Nie Gryziemy”.

Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy być obecni na tak ciekawym i jak dało się zauważyć potrzebnym, wydarzeniu.