Opinie

 

33344833_1780144472006867_7806928475884879872_n 

 

OPINIE  I  REFERENCJE

 

W tym dziale możecie przeczytać co napisali o nas nasi partnerzy oraz uczestnicy naszej akcji. 

 

 

 

Za wszystkie szczerze dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

 REFERENCJE 

jasło - honorowy parona Burmistrz Jelcz Laskowice    Referencje UM Świdnica Namysłów - referencje Gmina Jelcz Laskowice Jutrosin Burmistrz - referencje referencje Straż MIejska Szczecinek referencje - Nowa Ruda

 
PODZIĘKOWANIA

Rok 2018

Danielowice Przedszkole Dąbrówka - przedszkole Kalisz - SOSzW nr 1Legnica - Miludkowy Zakątek Legnica - ZPS Miasto Dzieci Świdnica Miłobądz SP Olsztyn PM nr 8    przedszkolaki Gdynia (1)  przedszkolaki Gdynia (2) Rybnik RADOSNA CHATKA Słupsk SP6 Słupsk SP6 (1)  Włynkówko - przedszkole Wrocław - PN WESOŁE NUTKI Wrocław - Szkoła Przyspasabająca do Pracy Żywiec SOSzW Żywiec SP3

 Rok 2017

 Burmisrz Leśnej  Dębica Dubin Przedszkole Gdańsk Little HARVARD  Jutrosin Przedszkole gr Pszczółki Leśna Przedszkole GR KRÓLICZKI Jutrosin Przedszkole gr Pszczółki Leśna Przedszkole Szkaradowie - SP Tczew SP 7 Tęczynek Warszawa

 Rok 2016

 Starosta Lubański  Leśna Burmistrz  podziękowania - Jasrzębie Zdrój SPPodziękowania - szpital   Przedszkole w Leśnej  Podziękowania - Piasek Podziękowania SP 13

Rok 2015  

*”Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie w imieniu lokalnej społeczności pragnie serdecznie podziękować fundacji Ewy Naworol za tak miłe zaskoczenie, jakim było profesjonalne przygotowanie oraz przeprowadzenie warsztatów na terenie miasta i gminy Syców.
Akcja „My nie gryziemy” pomogła nam przenieść się w świat czworonogów, poznać ich zachowania oraz jak odpowiednio na nie reagować. Pies „Kazik” na długo pozostanie w naszych pamięciach. Dzięki akcji przypomnieliśmy sobie, że nasz czworonożny przyjaciel to nie tylko zabawa, ale także opiekuńczość i odpowiedzialność. Zajęcia były dla nas bardzo ważną lekcją i wynieśliśmy z nich wiele cennych informacji, które zaowocują w dalszym życiu.
Miłym akcentem na zakończenie warsztatów było wręczenie dzieciom książeczek, które pomogą utrwalać wiedzę oraz słodycze i baloniki, które dały dzieciom wiele radości.
Dziękujemy również Paniom prowadzącym zajęcia, za cierpliwość i pasje w tym co robią oraz Panu kierowcy, który bez problemów docierał zawsze czas.
Licząc na dalszą owocną współpracę wielkie dzięki za wszystko!

Z poważaniem,
Adam Hrehorowicz
Dyrektor MOSiR Syców”

 

*,,Witam serdecznie ! Chciałabym bardzo podziękować za przyjazd do naszej miejscowości i przeprowadzenie zajęć z tak dużą grupą naszych uczniów.
Już samo przybycie tak dużej, kolorowej i nietypowej ciężarówki wzbudziło sensacje w całym Jaworzu. Dzieci,rodzice, pracownicy szkoły wielokrotnie pytali o cel wizyty tak egzotycznego pojazdu. Byłą to okazją do zareklamowania Państwa Fundacji i jej działalności.
Sama uczestniczyłam z grupą dzieci w zajęciach, które bardzo mi się podobały. Były urozmaicone, wykorzystywały sprzęt audiowizualny, odwoływały się do doświadczeń dzieci z codziennego życia i podpowiadały jak zachować się w kontaktach z pieskami.
A co najważniejsze uczyły jak troszczyć się o psy i samemu dbać o swoje bezpieczeństwo podczas kontaktów z nimi. Podobały mi się bardzo praktyczne ćwiczenia w pozycji żółwia. Kazik był rewelacyjny, już wiem , ze kilka nowych piesków w Jaworzu otrzyma to imię !!!Dziękujemy za prezenty, szczególnie książeczki. Ładne, kolorowe i mądre.
Dzięki lizakom i balonikom mieliśmy w szkole prawdziwe święto!
Dziękujemy kierowcy, że zaparkował u nas choć miejsca nie za dużo było.Dziękujemy niezmordowanej Pani, która przez te wszystkie godziny z uśmiechem, wyrozumiałością i cierpliwością pracowała z naszymi uczniami.
Uczniom i nam nauczycielom zajęcia się bardzo podobały. To świetny pomysł ! Rodzice także opowiadali jak to dzieci pełne wrażeń zdawały w domu relacje i opowiadały o Kaziku.
Zatem serdecznie dziękujemy za wspomaganie naszej roli edukacyjnej i wychowawczej w tak ciekawy sposób.
Życzymy wielu dalszych sukcesów w pracy Fundacji. Liczymy, że za dwa,trzy lata, kolejne roczniki naszych uczniów znów będą mogły się spotkać z przedstawicielem Fundacji i Kazikiem.

Pozdrawiam serdecznie.
Mirosława Hawełek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworzu.”

 

 

*” Super akcja. Bardzo nam się podobała. Ciekawa forma szkolenia. Wielkie zainteresowanie ciężarówką. Sympatyczne podejście do dzieci pani prowadzącej. Wszystko dograne. Dzieci wychodziły zadowolone a jeszcze radość z upominków. Na pewno dużo zapamiętały nauczyły się czegoś nowego i wyciągnęły wnioski. Bardzo dziękuję. Myślę, że jeszcze zorganizujemy taką akcję w naszej szkole. Liczę na współpracę, pozdrawiam.

Jola K.”

 

 

*”Akcja Fundacji pod hasłem „My Nie Gryziemy” spotkała się z wielkim zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Sprawy bezpieczeństwa dzieci są dla nas priorytetem, tym bardziej miło nam było gościć Państwa w naszej szkole. Dzięki Wam nasi uczniowie w oryginalny sposób pozyskali wiele przydatnych informacji dotyczących bezpiecznych zachowań w kontaktach z obcymi psami.
Dzieciom bardzo podobało się spotkanie z sympatycznym bohaterem filmu edukacyjnego – Kazikiem i jego panią – Kasią, dzięki którym mieli okazję (poprzez wizualizację zdarzeń) zapoznać się z omawianymi problemami zachowań w praktyce.
Sceneria, w której odbywały się prelekcje na pewno na długo zapadnie w pamięci naszych uczniów. Miło wspominać będą też sympatyczną prowadzącą, która po prelekcji poczęstowała dzieci słodyczami, wręczyła im baloniki oraz materiał promocyjny zawierający dyplom uczestnictwa w szkoleniu na temat zasad zachowania bezpieczeństwa w kontaktach z psami.
Miłym i pożytecznym akcentem całej akcji było również to, że zaproszeni do współpracy policjanci podarowali dzieciom kolorowe breloczki-odblaski.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
Jolanta Handziuk – dyrektor szkoły”

 

*”W imieniu Społeczności Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piasku dziękuję Fundacji za przeprowadzenie akcji „My Nie Gryziemy”.
Nasze dzieci były bardzo zadowolone z przeprowadzonej akcji, poznały najważniejsze zasady, którymi należy kierować się przy postępowaniu z psem.
Miłośnicy czworonogów zapewniali, że obcowanie ze zwierzętami to radość ale jednocześnie wielka odpowiedzialność i troska o czworonoga.
Książeczka,którą otrzymały na zakończenie szkolenia jest cennym źródłem informacji dla pozostałych członków rodziny. Po zajęciach dzieci wracały do placówki bardzo zadowolone
i uśmiechnięte.
Kierujemy również ogromne podziękowanie dla wolontariuszki i kierowcy pięknej ciężarówki, która wzbudziła wielkie zainteresowanie ze strony dzieci i mieszkańców naszej miejscowości.

Pozdrawiam M. Mańka”

 

*”Polskie Centrum Dogoterapii Psia Edukacja miało przyjemność włączyć się do Ogólnopolskiej Akcji „My nie gryziemy” na terenie miasta Bielsko-Biała. Na co dzień pracujemy z dziećmi i psami, mamy świadomość jak ważna jest profilaktyka pogryzień dlatego doceniamy i widzimy konieczność przeprowadzania tego typy spotkań dla dzieci.
Cała akcja była przygotowana bardzo rzetelnie, na wysokim poziomie dydaktycznym i merytorycznym. Uczestnicy akcji byli ogromnie zadowoleni. Wierzymy, że dzięki tego typu akcjom psi świat będzie bardziej zrozumiały.
Zespół Psiej Edukacji”

 

*”Dziękujemy Fundacji Ewy Naworol za profesjonalnie przygotowane i bardzo wartościowe warsztaty. Uczniowie byli zachwyceni ! Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Żaków” w Bielsku-Białej”

 

 

*”Wszyscy uczniowie klas 1-3 Sp 18 w Rybniku uczestniczący w programie „My Nie Gryziemy” byli bardzo zadowoleni z pobytu w Waszym mobilnym centrum edukacyjnym. Wiele radości sprawiło im utrwalenie wiadomości poprzez uzupełnianie i kolorowanie materiałów edukacyjnych, które przygotowała dla nich Fundacja.
Nauczyciele towarzyszący swoim klasom podkreślali profesjonalne przygotowanie zajęć, ich atrakcyjność oraz prosty, jasny przekaz trafiający do dzieci zarówno z klas 1 jak i klasy 3. Czujemy się wyróżnieni, że to u nas byliście i zachęcam wszystkie szkoły do zaproszenia ekipy Fundacji Ewy Naworol do zorganizowania podobnych zajęć edukacyjnych. Bardzo dziękujemy za wizytę :)))
*”Usłyszałam o państwa akcji w radio. Bardzo fajna inicjatywa! To bardzo istotne, żeby dzieci wiedziały jak się zachować zarówno ze swoimi, jak i z obcymi czworonogami.
Chciałabym zaproponować, aby w trakcie akcji uczyć też dzieci obowiązku sprzątania po swoim pupilu. Jestem architektem i urbanistą i często spotykam się z tym problemem jako jednym z istotniejszych w otaczającej nas przestrzeni. A wydaje mi się, że jedynie akcje edukacyjne mogą to zmienić.
Zwracam się z tą prośbą do Państwa, ponieważ trafiacie wprost do tych, którzy zwierzaki posiadają. A gdy dzieci dorosną będą nasze społeczeństwo tworzyć. Poza tym wydaje się, że to co robicie – robicie z pasją i to właśnie tacy ludzie powinni pokazywać, uczyć i edukować.

Pozdrawiam serdecznie,
Iwona”

 

*”Uczniowie naszej szkoły już wiedzą jak opiekować się psami, oraz jak uniknąć pogryzień!!!
W ostatnich dniach kalendarzowej zimy, a dokładniej 19, 20 marca br. uczestniczyli oni bowiem w zajęciach edukacyjnych, które odbywały się w nietypowym i rzadko spotykanym na polskich drogach, a bardzo atrakcyjnym dla dzieci, mobilnym punkcie szkoleniowym – w ciężarówce marki Freightliner. Podczas spotkania uczniowie zapoznani zostali z zasadami bezpiecznego obcowania i komunikacji ze zwierzętami, uczestnicy spotkania uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania: jak uniknąć pogryzień, jak prawidłowo żywić pupila, jak być odpowiedzialnym opiekunem, itp.
Dużą atrakcją dla najmłodszych było spotkanie z psem Tesi, a także spotkanie z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji, którzy zaznajomili uczniów z codzienną ich pracą oraz policyjnym sprzętem. Z wypowiedzi uczniów wynika, że był to dzień niezapomnianych wrażeń, za które serdecznie dziękują”.

 

 

”Pani Kasiu bardzo nam się podobały warsztaty, nie wiem jak inne, ale moje nie chciały wyjść i miały pytania i o psy i o samo auto – były ciekawe wszystkiego. Oglądały film z otwartą buzią i nie wierciły się za dużo, co oznacza tylko jedno – było super! Tymczasem bardzo dziękuję i życzę powodzenia w dalszej pracy 🙂 ja na pewno będę Was polecać i wyrażać się o Was tylko w superlatywach 🙂
Pozdrawiam
Natalia Lisiecka p-le 109”