Jeśli komuś zależy, to zawsze znajdą się osoby życzliwe.

IMG_4869Jeśli komuś zależy, to zawsze znajdą się osoby życzliwe, które pomogą. Ogólnopolska Akcja „My Nie Gryziemy” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 8 w Warszawie do ostatniej chwili stała pod znakiem zapytania, z uwagi na trudności w znalezieniu miejsca do zaparkowania.

Dzięki pomocy i wsparciu ze strony: Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, cierpliwej Pani z Zarządu Dróg Miejskich, Dyrekcji Zarządu Terenów Publicznych, Panu Zarządzającemu Parkingiem przy Alei 3 Maja (pod Mostem Poniatowskiego) przy jednoczesnym zaangażowaniu Dyrekcji Przedszkola, Ogólnopolska Akcja „My Nie Gryziemy” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 8 w Warszawie doszła do skutku. Dziękujemy 🙂

Do Patronatu Komendanta Głównego Straży dla Zwierząt w Polsce dołączył Patronat Straży Miejskiej Miasta Stołecznego Warszawy.

Jako pierwsze w piątek odwiedziły nas przedszkolaczki, kochane maluszki z szeroko otwartymi oczkami uważnie słuchały naszych wolontariuszek. Chętnie brały udział w ćwiczeniu pozycji żółwika, pomagając sobie na wzajem w odpowiednim składaniu paluszków w koszyczek. Uśmiechy dzieciaczków były najlepszym podziękowaniem. Po przedszkolaczkach przyszedł czas na dzieci z podstawówki, które zadziwiły nas swoją lekkością w przyswajaniu wiedzy na szkoleniu. Świetnie temat podjęły dzieci z najstarszych klas, aktywnie uczestnicząc w dyskusjach. Widać, że rośnie nam pokolenie, które świadomie podchodzi do opieki nad zwierzętami. Tym najbardziej aktywnym podziękowaliśmy drobnymi upominkami. Dla najmłodszych jak zawsze były książeczki edukacyjne i różowe baloniki dla wszystkich.

Wśród naszych gości mieliśmy także miłośników aut amerykańskich.

Szkolenia i współpracę z ZSP nr 8 w Warszawie będziemy długo wspominać, za miłą atmosferę, za ciepłe przyjęcie i troskę by nasi wolontariusze mieli siły prowadzić szkolenia. Paniom z kuchni i Dyrekcji dziękujemy za pyszne obiady.