Fundacja Ewy Naworol współorganizatorem Niedzielnego Pikniku w Krośnicach.

_DSC056921 czerwca w Krośnicach na terenie Krośnickiej Kolei Wąskotorowej odbył się Niedzielny Piknik dla mieszkańców a w szczególności dzieci.

Podczas imprezy każdy mógł wziąć udział w szkoleniu w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,My Nie Gryziemy”, obejrzeć amerykańską ciężarówkę oraz mobilną salę edukacyjną.

Naszym czworonożnym wolontariuszem w tym dniu była Tekla -suczka kochająca dzieci i którą dzieci uwielbiają. Po zakończonym szkoleniu i odbiorze książeczki z balonem każdy mógł pobawić się z nią i pogłaskać.

Cieszymy się, że wielu odwiedzających wiedząc o naszej akcji zabrało ze sobą psiaki. Każdy mógł wziąć udział w prelekcjach wraz ze swoim pupilem.

Oprócz Fundacji Ewy Naworol było również malowanie buziek, zwierzątka z balonów, wata cukrowa, lody, stoisko z zabawkami, trampolina oraz wiele innych atrakcji.Na terenie Pikniku, co godzinę wyruszała Kolej Wąskotorowa. Udając się na przejażdżkę można było podziwiać piękny krajobraz Doliny Baryczy.Cała impreza organizowana była przez wspaniałe osoby i instytucje takie jak:Urząd Krośnice, Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowe w Krośnicach oraz Dyrektora CETS Pana Adama Rostalskiego.

Dziękujemy za miłą współpracę, zaangażowanie i zaproszenie nas do Doliny Baryczy.

Krośnice.pl