Fundacja Ewy Naworol w Jelczu Laskowicach.

 

_DSC0191 kopiaDnia 24 i 25 września w Jelczu Laskowicach przy ul. Kasztanowej odbyła się akcja edukacyjna ”My Nie Gryziemy”.

Podczas tych dni Fundacja Ewy Naworol przeprowadziła szkolenia w zakresie profilaktyki pogryzień przez psy na pokładzie mobilnego punktu szkoleniowego.

To już drugi rok kiedy Fundacja wraz z akcją ”My Nie gryziemy” odwiedza miasta i miasteczka w Polsce edukując dzieci ze szkół i przedszkoli. Z porad żywieniowych i behawiorystycznych mogą także korzystać indywidualne osoby, chcące uzyskać wiedzę na temat czworonogów. W wydarzeniu wzięła udział Policja z Jelcza Laskowic. Funkcjonariusze realizowali program bezpieczeństwa na drodze urozmaicając wystąpienie pokazem policyjnych sprzętów jak kajdanki, kolczatki, kamizelki kuloodporne. Każde dziecko mogło przymierzyć hełm a także wejść do pojazdu policyjnego i usłyszeć sygnał dźwiękowy używany przez policję.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wkład w cale wydarzenie policji oraz za uczestnictwo w akcji ”My Nie Gryziemy” dzieciom z przedszkola Magdalenka oraz ze Szkoły podstawowej nr 1, Szkoły podstawowej nr 2 i Szkoły podstawowej nr 3.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was- Fundacja Ewy Naworol.