Fundacja Ewy Naworol ponownie zawitała do Kalisza.

20140903_0927312-3 września Fundacja Ewy Naworol zorganizowała akcję ”My Nie Gryziemy” w Kaliszu, przy Hali Arena-Kalisz. Podczas tych dwóch dni odwiedziły nas dzieci z Kaliskich przedszkoli, które bardzo chętnie brały udział w całej akcji i przygotowanych przez nas atrakcjach. Przeszkoliliśmy blisko 250 dzieci. Nasi mali goście zdobyli wiedzę na temat profilaktyki pogryzień i ataków przez psy, mowy ciała psa, prawidłowego żywienia i odpowiedzialności. Każda grupa zorganizowana jak i dzieci przychodzące z rodziną mogli uczestniczyć w wydarzeniu.

Do akcji My Nie gryziemy przyłączyła się kaliska Straż Miejska, która przygotowała program na temat utrzymania czystości w mieście oraz prawidłowego zachowania. Dzieci otrzymały książeczki z ilustracjami.

Nie zabrakło także Związku Kynologicznego z kilkoma rasami psów, który już po raz drugi chętnie przyłączył się do naszej akcji. To bardzo pomocne kiedy dzieci mogą oswoić się z psem i nauczyć prawidłowego zachowania oraz wykorzystać przekazaną przez Fundację Ewy Naworol wiedzę. Imprezę poprowadził kolorowy TADEO zaproszony przez współorganizatorów-sklepy VIK.

Wydarzenie było opisane w mediach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom i dyrekcji Hali ARENA za pomoc w organizacji ogólnopolskiej akcji ”My Nie gryziemy”.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was- Fundacja Ewy Naworol