Fundacja Ewy Naworol ponownie odwiedziła Ostrów Wielkopolski.

20140901_143227

1 września ponownie zawitaliśmy do Ostrowa. Pogoda nie dopisała, ale mimo tego mieliśmy wielu gości oraz chętnych dzieci do zdobycia wiedzy na temat bezpiecznego obcowania z psami. Dzięki uprzejmości Pań z pobliskiej lodziarni każdy uczestnik szkolenia otrzymał smacznego loda. Imprezę poprowadził kolorowy wodzirej TADEO, którego pokochały dzieci. Nasi goście chętnie śpiewali piosenki i opowiadali wiersze. Mogli też wykazać się zdobytą na szkoleniu wiedzą. Cieszymy się, że mimo początku roku szkolnego tak licznie do nas przybyliście.

Wydarzenie urozmaicił też Kaliski Związek Kynologiczny. Mieliśmy okazję poznać kilka ras psów, które odwiedziły nas na akcji ”My Nie Gryziemy”.

W organizację imprezy ponownie zaangażował się sklep zoologiczny VIK, chętnie uczestniczący w imprezie. Państwo pomagali także w koordynowaniu całej imprezy oraz prowadzeniu zabaw.

Dziękujemy ZkwP w Kaliszu, Sklepom VIK, Tadeo oraz władzom miasta Ostów Wielkopolski za zaangażowanie i pomoc w organizacji ogólnopolskiej akcji ”My Nie gryziemy”.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was- Fundacja Ewy Naworol