Fundacja Ewy Naworol partnerem III edycji American Cars Mania.

PrintFundacja Ewy Naworol została zaproszona przez organizatorów III edycji American Cars Mania do udziału w wydarzeniu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony American Cars Mania gdzie znajdziecie program imprezy.

W tygodniu poprzedzającym American Cars Mania, Fundacja Ewy Naworol odwiedzi pobliskie szkoły.

Specjalnie dla mieszkańców Gminy Krośnice Fundacja Ewy Naworol wraz z Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowe w Krośnicach rozpoczęła przygotowania do Pikniku Rodzinnego podczas którego odbędzie się wiele atrakcji.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco aktualności oraz Facebook.

 

 

 

Zapraszamy do Milicza na III edycję American Cars Mania, która odbędzie się w dniach 26- 28 czerwca 2015r.

American Cars Mania
to jeden z największych w Polsce zlotów samochodów amerykańskich. Impreza o zasięgu międzynarodowym, która gromadzi kilkaset właścicieli aut i innych pojazdów amerykańskich, wielu wystawców oraz tysiące widzów.

Działania wokół niej i w jej trakcie mają na celu zainteresowanie licznych odbiorców oraz stworzenie nowego przyjaznego wizerunku wydarzenia dla pasjonatów motoryzacji. Zlot to widowisko dla szerokiej publiczności aspirujący do największej imprezy w Europie Wschodniej.

Największe emocje wśród zwiedzających budzi otwarta i przyjazna formuła wystawy, gdzie każdy może obejrzeć, dotknąć oraz usiąść za kierownicą wymarzonych modeli zza oceanu. Na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, m.in.: Festiwal Muzyki Amerykańskiej, Międzynarodowy Konkurs Pin- Up Girl, giełda samochodów amerykańskich, miasteczko pojazdów militarnych, adventure park, studio TV na żywo, artystyczne malowanie karoserii, miasteczko ruchu drogowego dla dzieci i wiele innych.
Podsumowując – 3 dni fantastycznej, medialnej imprezy

Prowadzący:
Joanna Zientarska i Włodzimierz Zientarski

www.americancarsmania.pl
www.facebook.com/AmericanCarsMania