Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Złotoryję.

Z?otoryjaNaszym głównym celem jest poszerzanie świadomości i edukacja obecnych, jak i przyszłych właścicieli psów i kotów, dlatego wychodzimy z inicjatywą do ludzi, a szczególnie do najmłodszych, których chcemy nauczył właściwego i odpowiedzialnego podejścia do zwierząt.

W poniedziałek (O8.07) przedstawiciele Fundacji Ewy Naworol odwiedzili Złotoryję. Ogromne podziękowania należą się Złotoryjskiemu Ośrodkowi Kultury i Rekreacji, dzięki któremu mieliśmy szansę przeprowadził prezentacje na temat odpowiedzialnego traktowania, żywienia i wychowania psów.

Zostali?my mile zaskoczeni podejściem dzieci i ich wiedzy , niemniej nakreśliliśmy tematy związane z tematyką naszej misji – komunikacją z psami, sygnałami jakie mogą wysyłać oraz właściwym podejściem w stanowiącej zagrożenie sytuacji. Opowiedzieliśmy również pokrótce o korzeniach psa, podobieństwach do barci wilków i instynktach, które przetrwały w ich zachowaniu do dziś. Odwiedziły nas dzieci ze Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji oraz dzieci ze Związku Harcerstwa Polskiego, które z zaangażowaniem śledziły przebieg całej prezentacji. Nie zabrakło drobnych niespodzianek i balonów a koniec zwieńczyły zdjęcia.

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom, którzy stanęli na wysokości zadania i umożliwili nam spotkanie z Wami.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.