Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Wrocław (ZSP nr 12).

20140930_105315 kopiaW piękny poniedziałkowy i wtorkowy dzień amerykański truck, stanął przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 12 we Wrocławiu.

Od godziny 8:00 do 15:00 umówione grupy dzieci odwiedzały wolontariuszy w sali szkoleniowej. Na szkoleniach dzieci uważnie słuchały, a na koniec odpowiadały śpiewająco na zadawane im pytania.W akcji udział wzięła także kynoterapeutka i dogoterapeutka z Wrocławia, Pani Ewa Sienieńska Tuła, która już po raz drugi odwiedza akcję „My Nie Gryziemy”. Pani Ewa przyprowadziła ze sobą Sake, która pokazywała wyuczone sztuczki, a każde dziecko dowiedziało się jak prawidłowo zachowywać się przy obcym psie.

Szkolimy dzieci nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, ale mówimy też o tym co nasz pupil może jeść, a czego nie powinien próbować. Każdy uczestnik dostał od nas imienny Dyplom wraz z piękną książeczką edukacyjną.

Składamy podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 za umożliwienie przeprowadzenia akcji edukacyjnej oraz Pani Ewie Siemieńskiej Tuła za uczestnictwo w naszej akcji „My Nie Gryziemy”.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.