Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Żary.

IMG1099 kopiaMieliśmy przyjemność drugi raz gościć w Żarach. We współpracy z Żarskim Stowarzyszeniem Ochrony Zwierząt „Aport” spotkaliśmy się z Wami w miłej atmosferze i przy okazji pięknej pogody.

Dzieci przychodziły punktualnie i chętnie odpowiadały na zadawane im podczas szkolenia pytania. Wiedziały, że wszystkie psy pochodzą od wilka oraz to, że powinny odżywiać się głównie mięsem. Dodatkowo wolontariusze ze Stowarzyszenia „Aport” chętnie opowiadali o pieskach, które potrzebują nowych domów oraz robili mini wywiady z dziećmi, które przychodziły na nasze szkolenie.

Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymał książeczkę zawierającą informacje ze szkolenia z dyplomem ukończenia prelekcji oraz balony. Dzieci poznały także przyjaciela Fundacji – pluszowego psa, dla którego możecie wybrać imię na naszym portalu facebook. Czekamy na najciekawsze propozycje.

Fundacja Ewy Naworol to przedsięwzięcie organizowane z miłości do dzieci i zwierząt, niezmiernie nam miło, że coraz więcej organizacji pro-zwierzęcych, lekarzy weterynarii oraz specjalistów chce partnerować naszym akcjom.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.