Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Świętochłowice.

IMG_3326 kopiaW piątkowy poranek 17.04.2015 r. nasza ciężarówka zaparkowała pod Młodzieżowym Domem Kultury w Świętochłowicach. Zostaliśmy przywitani śląską gościnnością pod postacią talerza słodkości. Dodatkowo firma iTO LED przekazała całe mnóstwo prezentów dla dzieciaków oraz wsparło finansowo samą akcję, a Urząd Miasta ufundował torby z upominkami dla każdego z odwiedzających nas przedszkoli.

Przesympatyczni współorganizatorzy pomogli nam przeszkolić aż 10 grup dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieciaki z ogromną uwagą najpierw słuchały naszego szkolenia jak być odpowiedzialnym opiekunem, a następnie odwiedzały dogoterapeutkę z NENEKUKU, która wzięła udział w akcji. Cztery przesympatyczne psiaki pokazywały przeróżnego rodzaju sztuczki, a Pani tłumaczyła dzieciom jak ważny jest kontakt z psem i jak pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka.

 

Dziękujemy współorganizatorom: MDK Świętochłowice oraz Aleksandrze Mańka za umożliwienie spotkania oraz miłe zaproszenie do Świętochłowic. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w tym miejscu i będziemy mieć możliwość przeszkolenia kolejnych dzieci!

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.