Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Oleśnicę.

IMG858'W ubiegły poniedziałek mieliśmy przyjemność odwiedzić dzieciaki z Oleśnicy.

Nasz wielki truck stanął na Placu Zwycięstwa i budził niemałe zainteresowanie wśród dzieci, ale także przechodniów, z którymi zawsze chętnie rozmawiamy na temat zdrowego odżywiania i należytego traktowania naszych pupili.

Odbyły się prezentacje, których głównym celem jest poszerzanie świadomości i edukacja obecnych, jak i przyszłych właścicieli psów i kotów. Zostaliśmy mile zaskoczeni podejściem dzieci i ich wiedzą, niemniej nakreśliliśmy tematy związane z tematyk? naszej misji – komunikacją z psami, sygnałami jakie mogą wysyłać oraz właściwym podejściem w stanowiącej zagrożenie sytuacji. Staramy się również pomagać i doradzać w tresurze Waszych czworonogów a tym razem pomogła nam w tym Psia Szkoła – psiaszkola.eu. Dziękujemy serdecznie za wsparcie.

Opowiedzieliśmy również pokrótce o korzeniach psa, podobieństwach do barci wilków i instynktach, które przetrwały w ich zachowaniu do dziś. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie a Urzędowi Miasta Oleśnica za możliwość pojawienia się i przeprowadzenia prezentacji.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.