Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Neklę.

WP_20151006_018Fundacja Ewy Naworol 6.10.2015 roku zawitała do Nekli. Miejscowość pod Poznaniem okazała się wyjątkowo przyjazna dla naszej Fundacji, zarówno Organizatorzy dopięli wszystko na ostatni guzik, a także dzieci biorące udział w szkoleniach okazały się bardzo grzeczne i pojętne.

W naszej multimedialnej sali szkoleniowej nasi wolontariusze wraz z psem Kazikiem informowali dzieci, jak powinny się zachowywać, kiedy pojawi się zagrożenie zaatakowania przez psa, jak powinny sprzątać po swoim psie, czym je karmić i jak zachowywać się w ich obecności. Książeczki, które otrzymały od naszych wolontariuszy z pewnością przyczynią się do utrwalenia tej wiedzy.

Cieszy nas również spore zainteresowanie lokalnych mediów akcją prowadzoną przez naszą Fundację. Wolontariusze chętnie odpowiadali dziennikarzom na pytania o misję Fundacji, o to skąd się wziął pomysł na taką akcję i będzie ona kontynuowana w przyszłym roku.

Z naszej strony należą się ogromne podziękowania Pani Kasi, która zorganizowała nasz przyjazd oraz Panu Dyrektorowi Szkoły. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również się zobaczymy.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.