Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Koziegłowy.

WP_20151002_027W dniu 2. października Fundacja Ewy Naworol zawitała do miejscowości Koziegłowy. Jak się okazało, tajemnicza nazwa miejscowości kryła za sobą nie tylko piękne i urokliwe miasteczko, ale także szkołę podstawową, w której dzieci posiadają bardzo dużą wiedzę dotyczącą tematów związanych z opiekowaniem się zwierzętami.

Jednak wychodząc z założenia, że potrzebnej wiedzy nigdy za wiele, Fundacja Ewy Naworol została zaproszona w celu przeprowadzenia szkolenia dla dzieci z klas 1 – 3 Szkoły Podstawowej im. Stanisława „Grota” Roweckiego.

Tradycyjnie Kazik oraz tematyka szkoleń na tyle zainteresowały naszych małych Uczestników szkoleń, że przez 45 minut siedzieli w naszej multimedialnej sali szkoleniowej chłonąc wiedzę. Okazało się, że „pozycja żółwia” dla większości z nich nie stanowiła żadnej tajemnicy, a zdobyta wiedza na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego kontaktu z psami z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom odpowiedzialnym za zaproszenie naszej Fundacji oraz umożliwienie sprawnego wjazdu naszej ponadwymiarowej ciężarówki na teren szkoły. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.