Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Kamień Pomorski.

IMG_1103Fundacja Ewy Naworol wraz z truckiem gościła na rynku w Kamieniu Pomorskim. Niezmiernie nam miło, że znów mogliśmy spotkać się w tak przyjemnych okolicznościach.

Odwiedziły nas dzieci z półkolonii organizowanych przez Urząd Miasta, a także indywidualne grupy dzieci i dorosłych, z którymi mogliśmy porozmawiać na temat zdrowego i odpowiedzialnego podejścia do zwierząt. Wzbudziliśmy zainteresowanie także wśród wycieczek niemieckich turystów. Wiele pytań od Was, wasze zaangażowanie sprawia, że takie wypady stają się niezwykle interesuje i powodują na naszej twarzy uśmiech.

Odbyły się prezentacje, których głównym celem jest poszerzanie świadomości i edukacja obecnych, jak i przyszłych właścicieli psów i kotów. Zostaliśmy mile zaskoczeni podejściem dzieci i ich wiedzą, niemniej nakreśliliśmy tematy związane z tematyką naszej misji – komunikacją z psami, sygnałami jakie mogą wysyłać oraz właściwym podejściem w stanowiącej zagrożenie sytuacji. Opowiedzieliśmy również pokrótce o korzeniach psa, podobieństwach do barci wilków i instynktach, które przetrwały w ich zachowaniu do dziś.

Dziękujemy gospodarzom, którzy stanęli na wysokości zadania i umożliwili nam spotkanie z Wami.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.