Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Kalisz.

20140801_131836Podczas tegorocznych wakacji nie zabrakło nas również w Kaliszu. W ciągu dwóch dni odwiedziło nas wiele przesympatycznych dzieci oraz dorosłych. Dziękujemy, że tak chętnie uczestniczyliście w szkoleniach Fundacji Ewy Naworol oraz atrakcjach przygotowanych przez Związek Kynologiczny z Kalisza i Zakrętkę.

Mieliśmy też przyjemność gościć Policję wraz z psem policyjnym, który pokazał jak wygląda profesjonalny udział w akcjach policyjnych. Dzięki Związkowi Kynologicznemu i uczestniczącym w akcji właścicielom z psami mieszkańcy Kalisza mogli zapoznać się z różnymi rasami psów oraz z bliska przyjrzeć się im. Firma zajmująca się animacjami oraz organizacją urodzin dla dzieci przygotowała mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami dla dzieci. W organizacji akcji ,,My Nie Gryziemy” pomagała nam sieć zoologicznych sklepów VIK z Kalisza i Ostrowa. Wydarzenie poprowadził barwny i wesoły Tadeo.

Dziękujemy za miłe przyjęcie Hali Arena Kalisz oraz za udział wszystkim partnerom oraz sklepom Vik za pomoc w organizacji.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was- Fundacja Ewy Naworol.