Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Jelenią Górę.

Mięsożercy 072Dziś wolontariusze z Fundacji Ewy Naworol odwiedzili Jelenią Górę. Mimo kiepskiej pogody dzieci przywitały nas w świetnych humorach i równie szybko nas nim zaraziły.

Nasi słuchacze bez najmniejszego problemu poradzili sobie z pytaniami. Na szkoleniu dzieci pokazywały pozycję „żółwia”, którą przyjmuje się kiedy zaatakuje pies. Pozycja pozwala ochronić najważniejsze narządy człowieka przed pogryzieniem przez groźnego psa.

Nasi mali goście nauczyli się też co robić w sytuacji kiedy spotkają obcego psa bez opiekuna i dlaczego zawsze trzeba zapytać właściciela psa, którego chcą pogłaskać, czy mogą to zrobić. Podobała im się plansza z językiem psów fakt, iż pies pochodzi od wilka. Na koniec na dzieci czekała niespodzianka przygotowana przez Straż Miejską. Tego dnia była z Nami także Pani współpracująca z jeleniogórskim schroniskiem dla zwierząt.

Szczególe podziękowania kierujemy w stronę Organizatorów, bez których ta akcja nie miałaby miejsca. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy!

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.