Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Jelcz Laskowice.

20150612_0954464

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 12-14.06.2015 Fundacja Ewy Naworol miała okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu Miejsko – Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu Laskowicach.

To właśnie w Jelczu powstała i mieści się obecnie Fundacja Ewy Naworol. Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,My Nie Gryziemy” jest znana i popierana przez mieszkańców a wolontariusze przeszkolili już wszystkie dzieci ze szkół i przedszkoli. Uczestniczymy w okolicznych i miejscowych imprezach i chętnie rozmawiamy naszymi gości.

Podczas wydarzenia organizowanego przez Władze Jelcza Laskowic mieliśmy okazję ponownie spotkać się z maluchami z przedszkola Magdalenka oraz po raz pierwszy z przedszkolakami z Entliczka.

W piątek odwiedziła nas przesympatyczna i doskonale wytresowana suczka Kira. Dziękujemy właścicielom za to, że milusińscy mogli poznać

tak wspaniałego i mądrego psa.

Kira pokazała wiele sztuczek a uczestnicy jak i przechodnie byli pod wrażeniem jej umiejętności.

W sobotę i niedzielę oprócz występów i pokazów w Centrum Sportu i Rekreacji każdy mógł przyjść również do naszego mobilnego punktu szkoleniowego i dowiedzieć się wszystkiego o fundacji. Dorośli przyprowadzali swoje pieski i rozmawiali z nami o nich.

Dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w akcji oraz możliwość zorganizowania Dni Otwartych Fundacji Ewy Naworol.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.