Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Gdynię.

IMG_1834W Gdyni bawiliśmy się z Wami jak zwykle wspaniale.
Nasz wolontariusz Krzysiek z uśmiechem wspomina dzieci, które tego dnia pojawiły się na naszym amerykańskim trucku.

Odbyły się dla nich szkolenia z zakresu profilaktyki pogryzień. Dzieci dowiedziały się, że pies to żywa istota, i że należy dbać o każde stworzenie, które bierzemy pod swoją opiekę.
Zostaliśmy mile zaskoczeni podejściem dzieci i ich wiedzą, niemniej nakreśliliśmy tematy związane z tematyką naszej misji – komunikacją z psami, sygnałami jakie mogą wysyłać oraz właściwym podejściem w stanowiącej zagrożenie sytuacji. Opowiedzieliśmy również pokrótce o korzeniach psa, podobieństwach do barci wilków i instynktach, które przetrwały w ich zachowaniu do dziś.

To już drugi rok z Wami, a Wy ciągle nas zaskakujecie swoja wiedzą i odpowiednim podejściem do swoich zwierzaków.

Cieszy nas również fakt, że doskonale zdajecie sobie sprawę, że pies sam po sobie nie posprząta i należy to robić za niego. To zadziwiające, że wśród dzieci, można spotkać tak odpowiedzialne osoby.

Niespodzianką dla nas była wizyta Marka Kamińskiego – podróżnika, polarnika, zdobywcy Północnego i Południowego Bieguna, który przyszedł na naszego trucka w towarzystwie swojej żony i dzieci.

Akcję „My Nie Gryziemy” wspierała również Pani Liliana Madejska – dogoterapeuta z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat psów i ich zachowań. której serdecznie dziękujemy za pomoc i udział w naszej akcji.

Serdeczne podziękowania należą się również naszemu partnerowi – Marketom Zoologicznym ZOOKARINA.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol