Fundacja Ewy Naworol odwiedziła Elbląg.

IMG_1299_1024x768Założyciele Fundacji Ewy Naworol mieli marzenie by dzieci i psy były najlepszymi przyjaciółmi i rozumieli się w każdej sytuacji. Wpadli na pomysł akcji edukacyjnych dla najmłodszych, które prowadzone są w wielu miastach Polski.

W środę zawitaliśmy do Elbląga i spędziliśmy z Wami miło czas. Odwiedziły nas dwie grupy dzieci z miejscowego hufca oraz liczne dzieci ze swoimi opiekunami. Odbyły się prezentacje, których głównym celem jest poszerzanie świadomości i edukacja obecnych, jak i przyszłych właścicieli psów i kotów. Zostaliśmy mile zaskoczeni podejściem dzieci i ich wiedzą, niemniej nakreśliliśmy tematy związane z tematyką naszej misji – komunikacją z psami, sygnałami jakie mogą wysyłać oraz właściwym podejściem w stanowiącej zagrożenie sytuacji. Opowiedzieliśmy również pokrótce o korzeniach psa, podobieństwach do barci wilków i instynktach, które przetrwały w ich zachowaniu do dziś.

Naszą misją zainteresowały się także okoliczne media. Dziękujemy gospodarzom za umożliwienie nam pobytu i zorganizowanie akcji.

Z miłości do dzieci. Z miłości do zwierząt. Jesteśmy dla Was – Fundacja Ewy Naworol.