Co oferujemy i jak można nas wesprzeć?

wolontariuszeKochani! Jak można wesprzeć Fundację Ewy Naworol i co oferujemy w ramach naszych działań?

1. Poszukujemy darczyńców na rok 2016.

Zachęcamy Was do wsparcia naszych działań i dołożenia ,,cegiełki” do kolejnego projektu ,,My Nie Gryziemy 2016”. Może to być dowolna kwota, którą uznacie Państwo za właściwą.

Wasza pomocna dłoń będzie dla nas podporą, dzięki której zainwestujemy w potrzebne do realizacji zadania materiały dla dzieci (książeczki edukacyjne, informatory, balony, słodycze), pokryjemy koszty dojazdów oraz odświeżymy salę edukacyjną na dzieci.

Liczymy na Was i Wasze zaangażowanie! Numer konta: mBank 79 1140 2017 0000 4102 1301 8035

2. Poszukujemy sponsorów na rok 2016.

Oferujemy możliwość reklamy Państwa firmy podczas organizowanych przez nas eventów poprzez działania marketingowe np. ekspozycję logotypów, produktów, roll – up, wręczanie ulotek lub kuponów na zasadzie umowy i wystawienia rachunku. Wachlarz korzyści i opcji jest szeroki, dlatego w celu omówienia szczegółów i dostosowania dogodnej oferty należy skontaktować się z Koordynatorem akcji ,, My Nie Gryziemy” tel. 784 443 255.

Jaka firma może z nami współpracować?

Sale zabaw, hurtownie i sklepy dla dzieci, firmy z branży zwierząt, producenci artykułów dla dzieci, producenci artykułów dla zwierząt.

Jaki jest zakres czasowy współpracy?

Tutaj znajdziecie Państwo miejscowości, w których planujemy przeprowadzić szkolenia.

Można wybrać sobie daną miejscowość, region, województwo, gdzie będą chcieli Państwo z nami współpracować.

3. Oferta Eventowa.

Fundacja Ewy Naworol oferuje także organizację szkoleń w ramach akcji ,,My Nie Gryziemy” podczas eventu, pikniku, festynu, Mikołajek, Dnia Dziecka. Możemy przyjechać z ciężarówką amerykańską, w której odbywają się zajęcia lub bez niej. Szczegóły tutaj.

W celu rezerwacji terminu należy skontaktować się z Koordynatorem akcji ,, My Nie Gryziemy” (Katarzyna Woźniak 784 443 255, k.wozniak@ewanaworol.org).

4. Przyjazd do szkoły, przedszkola.

Każda placówka może zaprosić Fundację Ewy Naworol do swojej miejscowości. Szczegóły tutaj.

5. Porady behawioralne i żywieniowe.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące problemów behawioralnych lub żywieniowych dotyczących psów lub kotów zapraszamy do kontaktu mailowego: k.wozniak@ewanaworol.org. Więcej tutaj.

6. Pomoc dzieciom, które doświadczyły ataku przez psa lub boją się psów.

Jeśli Państwa dziecko doświadczyło ataku psa lub boi się ich można skontaktować się z nami: tel. tel. 784 443 255. Postaramy się pomóc. Więcej tutaj.
Nasz Statut do wglądu tutaj.